آراد برندینگ
خانه / دمپایی حوله ای / خریدار انواع دمپایی حوله ای درجه یک

خریدار انواع دمپایی حوله ای درجه یک

دمپایی حوله ای درجه یک  را می‌توان در مکان‌های بسیاری از جمله؛ هتل‌ها و کلینیک‌ها، آرایشگاه‌ها و سالن‌هایی که خدمات زیبایی ارائه می‌دهند می‌توان دید. این دمپایی‌ها از جنس حوله هستند.

دمپایی حوله ای درجه یک

دمپایی حوله‌ای

دمپایی‌های حوله‌ای در هتل‌ها و مسافرخانه‌ها به عنوان روفرشی به مشتریان ارائه میشوند. به طوری که هم برای استفاده پس از استحمام مناسب هستند هم برای استفاده‌ی استفاده‌ی روزانه برای جلوگیری از آسیب دیدن کف پاهای شما.
در سالن های آرایشی نیز به علت دلایل بهداشتی ممکن است به شما دمپایی‌های حوله‌ای ای داده‌شود تا آنها را با کفش های خود عوض کرده و آلودگی‌هایی که هر کفشی ممکن است با خود داشته‌باشد وارد محیط داخل نشود.
همان‌طور که خودتان نیز می‌دانید، یکی دیگر از کاربردهای دمپایی حوله‌ای در منزل است که پس از استحمام یا حتی در حالت عادی نیز می‌توان آنها را پوشید.
دمپایی‌های حوله‌ای مدل‌های مختلفی دارند، به طوری که گاهی پنجه دارند و انگشتان پای شما را میپوشانند و گاهی، فاقد پنجه‌اند.
مدل اول به علت گرم نگه‌داشتن پاها می‌تواند برای فصول سرد سال کاربرد داشته‌باشد و مدل دوم برای روزهای گرم که دوست در عین خنک بودن پاهایتان، نرمی و لطافت حوله را روی پایتان احساس کنید.

دمپایی حوله ای درجه یک

دمپایی حوله ای درجه یک

دمپایی حوله‌ای درجه یک مانند همه ی اقلام و اجناس دیگر به راحتی از نوع نامرغوب و بی‌کیفیت قابل تشخیص است.
فاکتورهای مرغوبیت دمپایی‌های حوله‌ای، شامل موارد زیر می‌باشد:

  • کفی ضخیم و سفت
  • رویه‌ی حوله‌ای نرم
  • اتصال محکم بین رویه و کفی
  • انعطاف‌پذیری کافی کفی

همان طور که می‌دانید، بهترین محیطی که برای رشد قارچ و بیماری‌های پوستی مختلف به وجود آورد پوشیدن کفش یا دمپایی جلوبسته است؛ بدون این که به پاها اجازه‌ی خشک شدن دهیم.
اگر هوای بین انگشتان به هر دلیلی نتواند تهویه شود و رطوبت را از بین ببرد، پاهای شما که همان قلب دومتان هستند، در معرض ابتلا به بیماری های پوستی مختلف قرار می‌گیرند.
یکی از روش‌های جلوگیری از این امر خشک کردن دقیق و کامل انگشتان پا پس از خروج از استخر و یا حمام است.
روش دیگر، پوشیدن دمپایی‌های حوله‌ای درجه یک است که شما می‌توانید با آن بدون این که به زحمت بیفتید، مطمئن خواهید شد که پارچه‌ی حوله‌ای این نوع دمپایی‌ها رطوبت پاهایتان را به خوبی خشک کرده و از ایجاد مشکل برای شما جلوگیری می‌کنند.

دمپایی حوله ای درجه یک

خریدار انواع دمپایی حوله ای درجه یک

خریدار انواع دمپایی حوله‌ای درجه یک همان طور که در بالا ذکر شد صاحبان هتل‌ها، مسافرخانه‌ها، آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی ناخن هستند.
البته افراد عادی نیز این خرید را انجام می‌دهند با این تفاوت که صاحبان مشاغل نام‌برده شده در بالا، عموما خرید خود را به صورت عمده انجام می‌دهند؛ در حالی که افراد عادی به صورت تکی تهیه می‌کنند و یا در پک حوله به صورت ست با سایر تکه‌ها مثل تن‌پوش و لیف و حوله‌ی استخری و حوله‌ی دست و صورت می‌خرند.
خریدار دمپایی حوله‌ای درجه یک حتی می‌تواند کسی باشد با خرید این نوع دمپایی‌ها از تولیدی‌ها و صاحبان صنایع، آنها را به فروشگاه‌های آنلاین یا در بازار به فروشندگان بفروشد و به عنوان واسطه یا شخص ثالث فعالیت کند.
توجه داشته باشید که خرید از تولیدی‌ها و بدون واسطه، باعث می‌شود که دمپایی حوله‌ای درجه یک خریداری شده در نهایت قیمت تمام‌شده‌ی کمتری نسبت به خرید با واسطه داشته باشد.
به عنوان تاکید برای اطمینان از کیفیت بالای دمپایی حوله‌ای ای که خریداری می‌کنید، سعی کنید آن را از برندهای معروف و شناخته‌شده تهیه کنید. با یک پرس‌وجوی ساده، می‌توانید نام چندین و چند شرکت نام آشنا در این زمینه را به دست بیاورید و با اطمینان خاطر خرید کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com