آراد برندینگ
خانه / حوله پالتویی / فروش حوله پالتویی در انواع طرح سایز

فروش حوله پالتویی در انواع طرح سایز

فروش حوله پالتویی در انواع طرح  سایز

فروش حوله پالتویی گلبافت در بازار ایران قوت گرفته و مدلهای زنانه این حوله ها با استقبال عموم مصرف کنندگان مواجه شده اند که خبر خوبی برای این شرکت تولیدی به حساب می آید.

فروش حوله پالتویی گلبافت در انواع طرح سایز

فروش حوله پالتویی گلبافت در انواع طرح سایز

شرکت گلبافت از برندهای موفق در عرصه حوله و پتو می باشد. البته این شرکت را بیشتر با حوزه پتو می شناسند؛ اما حضور موفق آن در صنعت نساجی و حوله بافی نیز سبب شده تا در عرضه حوله هایی مثل حوله پالتویی زنانه و مردانه برای خود نام و نشانی مستقل دست و پا کند. این روزها هم شاهد فروش حوله پالتویی گلبافت به طرز بسیار رضایت بخشی در بازار هستیم که ما را وا می دارد که مقایسه ای با برندهای خارجی داشته باشیم و علت این موفقیت را بهتر بدانیم.

واحد نمونه تولیدی

واحد نمونه تولیدی

شرکت زرین ساپ با استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته کارخانه ای و استفاده از علم نوین و دانش روزافزون توانسته است یکی از نامدارترین شرکت ها در زمینه تولید حوله شناخته شود. این شرکت با به کار گماری کادری فعال و کارشناسانی متخصص در زمینه صنعت تولید حوله در تلاش است نامی نیک را از خود در سطح کشور و دنیا بر جای بگذارد.

فروش حوله پالتویی گلبافت

فروش حوله پالتویی گلبافت

حال می توان گفت که چرا برند گلبافت توانسته به این موفقیت و محبوبیت دست یابد. در واقع این برند، روی تقاضای اکثریت جامعه هدف کار می کند و برای پاسخگویی به تک تک نیازها تلاش چندانی نمی کند؛ بلکه روی عمومیت متمرکز است و از این رو توانسته حضور موفقی در بازار داشته باشد. حوله های پالتویی گلبافت از کیفیت های خوبی برخوردارند و طبیعتا اگر روی آنها خوب مانور داده شود، در صادرات می توان بهره های فراوانی از گلبافت و حوله هایش گرفت.

پخش عمده حوله پالتویی در ایران و خارج از کشور

پخش عمده حوله پالتویی در ایران و خارج از کشور

گروه تولیدی زرین ساپ با فراهم کردن انواع روش های ارتباطی از قبیل تلگرام و اینیستگرام و راه اندازی وبسایت و استفاده از تکنولوژی تجارت الکترونیک توانسته است راه را برای سفارش و انتخاب جنس دلخواه مشتریان و تاجرین و بازرگانان ایرانی و خارجی هموار کند و با استفاده از عاملین فعال در سراسر دنیا بتواند محصولات خود را متناسب با ذوق و سلیقه و بودجه مشتریان گرامی به صورت عمده پخش کند. امید است تا با حمایت و پشتیبانی خریداران گرامی بتوانیم محصولاتی درخور شآن و شایسته تجار و متقاضیان خرید گرامی را به بازار عرضه کنیم.

حوله پالتویی سارو

حوله پالتویی سارو

برند سارو، یکی از محبوب ترین برندهای ترک در عرضه کالای خواب بویژه حوله پالتویی می باشد. این برند در بازار ایران خوب جا انداخته و توانسته محصولاتش را در سراسر کشور پخش کند. عرض اندام در مقابل چنین برندهایی، تنها از شرکت هایی بر می آید که مستقر در تبریز یعنی قطب تولید حوله ایرانی هستند. شرکت گلبافت نیز یکی از بارزترین آنهاست که این روزها عرصه را بر برندهای خارجی تنگ کرده و توانسته با ارائه محصولات باکیفیت و خوش قیمت، بازار را به دست بگیرد. یکی از محبوبترین حوله های پالتویی گلبافت، حوله سایز بزرگ آن است که در ادامه آن را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

حوله پالتویی سایز بزرگ

حوله پالتویی سایز بزرگ

حوله های پالتویی سایز بزرگ برای هر دو قشر مصرف کننده آقایان و بانوان تولید می شود. دلایلی که مردم از سایزهای بزرگ استقبال می کنند زیاد است؛ اما مهمترین دلیل را می توان راحتی مصرف کننده در داخل آن دانست. البته مقصود از سایز بزرگ، الزاما بزرگترین سایز موجود در بازار نیست؛ بلکه حوله هایی هستند که یک الی سه سایز از فرم نرمال هر شخص بزرگترند و طبیعتا چنین حوله ای، بدن مصرف کننده را خفه نمی کند و انعطاف بیشتری به وی می دهد. شرکت گلبافت نیز در فروش حوله سایز بزرگ جزو برترین های بازار بوده است.

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

حوله پالتویی ارزان

مرکز فروش حوله پالتویی

مرکز فروش حوله پالتویی زرین ساپ یکی از مراکز فروش معتبر و قابل اعتماد است …