آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل

خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل

خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل از طریق این سایت اینترنتی به صورت عمده و اینترنتی امکان پذیر می باشد. دمپایی های حوله ای تولید شده زرین ساپ به مدت یکماه از فروش ویژه برخوردار می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

تولید دمپایی حوله ای هتلی

دمپایی های تولید شده زرین ساپ از بهترین مواد اولیه تولید می گردند. زیره های دمپایی حوله ای طوری تولید و دوخته می شود تا در صورت شستشو مداوم از بین نرود و یا به اصطلاح کنده نشود.

خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل

این نوع از دمپایی ها از پارچه های حوله ای با نخ 16 تک لای تولید می شوند و دارای طرح و رنگ های بی شماری هستند. دمپایی های هتلی در رنگ های سفید و گاها لوگو هتل بر روی آن ها چاپ می گردد.

خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل

قیمت خرید دمپایی حوله ای

قیمت خرید دمپایی های حوله ای هتلی بسته به کیفیت دمپایی و نوع آن می باشد اما زرین ساپ با وجود کیفیت های عالی محصولات خود را با بهترین کیفیت ها ارایه می دهد به همین جهت بسیاری از خریداران عمده دمپایی های حوله ای به سراغ این مجموعه می آیند. تاجران خارجی از این مجموعه تقاضا صادرات محصولات هتلی را دارند علت این امر کیفیت بالا و قیمت های ارزان می باشد.

خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل

خرید اینترنتی دمپایی حوله ای

خرید دمپایی های هتلی به دلیل اینکه شامل سایز بندی نمی شوند و فری سایز می باشند پس بهتر است به صورت اینترنتی انجام گیرد چنانچه قصد خرید دمپایی حوله ای مخصوص هتل را دارید می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با مجموعه زرین ساپ و بخش فروش آن تماس حاصل نمایید تا بهترین ها را در اختیار شما قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولیدی حوله تن پوش

تولیدی حوله تن پوش

شرکت تولیدی حوله تن پوش زرین ساپ برای عرضه محصولات خود با قیمت مناسب شرایطی …