آراد برندینگ
خانه / حوله دستی / خرید حوله دستی کوچک و بزرگ طرح دار

خرید حوله دستی کوچک و بزرگ طرح دار

خرید حوله دستی کوچک و بزرگ طرح دار در انواع کیفیت ها و جنس ها از طریق این بستر اینترنتی صورت می گیرد. حوله های دستی از جمله محصولاتی می باشند که در تنوع طرحی و رنگی زیادی یافت می شوند و بدین دلیل برای همه سلیقه ها محصول مورد نظر یافت می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع حوله های دستی کوچک و بزرگ این مطالب را همراهی نمایید.

تولید کننده حوله دستی با کیفیت

در تولید و عرضه انواع حوله های دستی ابعاد، کیفیت و رنگ بندی از نکات قابل توجه و مهم می باشد که تمامی تولید کنندگان این موارد را در نظر میگیرند. حوله های دستی به دلیل کاربرد مکرر و زیاد در طول شبانه روز باید از ویژگی های زیر برخوردار باشد:
• نرم و لطیف باشد.
• پرز دهی نداشته باشد.
• دور دوزی خوبی داشته باشد.
• هنگام شستشو رنگ دهی نداشته باشد.
• بعد از شستشو کیفیت اولیه و عالی خود را همچنان حفظ نماید.

خرید حوله دستی کوچک و بزرگ طرح دار
و سایر نکات که با توجه به هر فرد مشخص می شود. در تولیدی زرین ساپ با بهره گیری از الیاف پنبه ای و بلند یک محصول با دوام و لطیف عرضه بازار می شود. حوله ها قابلیت شستشو را دارند ولی بعضی از محصولات کیفیت خود را بعد از شستشو از دست میدهند که در محصولات این سایت چنین چیزی وجود ندارد.

خرید حوله دستی کوچک و بزرگ طرح دار
فروش عمده حوله دستی از تبریز

خرید حوله دستی کوچک و بزرگ در انواع طرح ها و رنگ های متنوع از طریق این سایت ممکن می باشد. فروش محصولات این سایت با هدف عمده فروشی به تمامی نقاط کشور ممکن می باشد. حال برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود می توانید با راه های ارتباطی موجود در ارتباط باشید. تحویل سفارشات شما خریدارن عزیز در کمترین مدت زمان ممکن صورت میگیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش حوله دستی

قیمت حوله تبلیغاتی دستی ارزان

قیمت حوله تبلیغاتی دستی که یکی از تازه ترین روش های تبلیغاتی در کشور است …