آراد برندینگ
خانه / زرین ساپ / خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان

خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان

خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان را از ما بخواهید. بهترین محصولات با کمترین قیمت ها توسط مجموعه زرین ساپ در این سایت اینترنتی به فروش می رسد. خرید دمپایی هتلی در این سایت اینترنتی با تخفیفات ویژه انجام می گیرد.

تولید دمپایی حوله ای هتلی

دمپایی های حوله ای هتلی به صورت فری سایز می باشند و دارای سایز بندی نمی باشند. این نوع از دمپایی ها در رنگ های سفید و به صورت یکبار مصرف گاها همراه با چاپ لوگو تولید می شوند دمپایی های حوله ای در مدل های حوله ای هم تولید می گردند اما بیشتر به صورت یکبار مصرف خریداری می شوند زیرا به صورت یکبار مصرف بهداشتی تر می باشد.

خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان

دمپایی حوله ای هتلی با کیفیت

هتل ها به دلیل شستشو مداوم محصولات خود به کیفیت محصولات حوله ای از جمله: حوله های دستی، حمامی، دمپایی حوله ای، روتختی حوله ای و غیره… بسیار اهمیت می دهند تا در هنگام شستشو مداوم بافت حوله ها از بین نرود و دچار پوسیدگی نشود.

خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان

دمپایی های حوله ای تولید شده زرین ساپ بسیار کیفیت بالایی دارند و هیچ گاه خراب نمی شوند. ما ادعا داریم بهترین کیفیت ها را با قیمت های ارزان عرضه می نماییم. بهترین ها را از ما بخواهید.

خرید عمده دمپایی حوله ای هتلی با قیمت ارزان

خرید اینترنتی دمپایی حوله ای ارزان

خرید عمده دمپایی حوله ای با قیمت ارزان در این سایت اینترنتی انجام می گیرد. دمپایی های هتلی مصرفی خود را به ما سفارش دهید تا بهترین ها را با چاپ لوگو هتلتان برایتان تولید نماییم. قیمت تمامی محصولات حوله ای زرین ساپ به تا آخر بهمن ماه با 20 درصد تخفیف می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: zarrinsap@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید حوله دست و صورت از تولیدی

خرید حوله دست و صورت از تولیدی

خرید حوله دست و صورت به صورت مستقیم و غیر حضوری از مجموعه زرین ساپ …